Kosova Zone Roleplay eshte nje server ROLEPLAY Shqipetar mundesuar nga Emirii & Amirii


Rregullat E Serverit

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   Rregullat E Serverit - Kosova Zone Roleplay 0Emirii211Shiko mesazhin e fundit prej Sun Oct 25, 2015 12:41 pm
nga Emirii
Moderator
Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Thu Mar 22, 2018 11:08 am